Ordu جيرسون

Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama

Giresun, Doğu Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Fındığı ile ün yapmış olsa da Giresun, tarihi ve turistik yerleriyle de ön plana çıkan bir şehirdir. Yeşile bürünmüş olan bu güzel şehir, her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Giresun’un yemyeşil doğasında kültürünü ve tarihini keşfetmek isterseniz; konforlu bir seçenek olan araç kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz. Araç kiralama hizmeti için Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama firması olan Eco Oto Kiralama’yı tercih edebilirsiniz. Eco Oto Kiralama, Or-Gi Havalimanı’nda hizmet vermekte olan sektörün öncüsü bir firmadır. Eco Oto Kiralama şirketinin geniş araç filosu sayesinde bölgenin arazi yapısına ve kendi zevkinize en uygun olan aracı rahatlıkla seçebilirsiniz. Eco Oto Kiralama, avantajlı fiyat seçenekleriyle de bütçe dostu olan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Eco Oto Kiralama ile Giresun’u Seyre Dalın

Giresun’un tarihi Antik döneme kadar dayanmaktadır ve tarih sahnesinde pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Fındığın başkenti olan Giresun Karadeniz Bölgesi’nin doğu kesiminde yer almaktadır. Yemyeşil doğasıyla birlikte ziyaretçilerine muazzam bir seyir doyumu yaşatmaktadır. Sadece doğasıyla değil aynı zamanda tarihi ve kültürel yapılarıyla da dikkat çekmektedir. Kümbet Yaylası, Bektaş Yaylası, Sis Dağı Yaylası, Gölyanı Yaylası, Kulakkaya Yaylası, Çıkrıkkapı Yaylası, Kuzalan Şelalesi, Mavi Göl, Sağrak Gölü, Yeniköy Mağarası, Kuzalan Tabiat Parkı, Dokuzgöz Milli Parkı, Yedideğirmenler Tabiat Parkı, Giresun Hayvanat Bahçesi, Giresun Kalesi, Giresun Adası, Giresun Müzesi, Zeytinlik Mahallesi gibi tarihi ve doğal güzelliği olan yerler Giresun’da mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir. Bu yerleri ziyaret etmek için Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama hizmeti olan Eco Oto Kiralama şirketinden rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Yemyeşil Doğası ve Lezzetleriyle Ordu

Ordu ise yemyeşil doğası, keşfetmeye değer sahili, meşhur fındığı ve tarihi zenginlikleriyle dolu dolu bir şehirdir. Karadeniz Bölgesi’nde Orta ve Doğu Karadeniz kesiminde yer almaktadır. Ülkemizin en kalabalık otuzuncu şehri olma özelliğini taşımaktadır. 19 adet ilçeye sahiptir ve Altınordu, Perşembe, Fatsa, Ünye, Mesudiye, Akkuş ilçeleri, başlıca ilçeleridir. En kalabalık ilçesi, Altınordu ilçesidir ve bu ilçe, merkez ilçedir. 2014 yılında yapılan yerel seçimler ile Büyükşehir unvanına sahip olmuştur. Ordu, turizm potansiyelini her geçen sene arttırmaktadır. Bakir doğası, upuzun kumsalları, yemyeşil yaylaları ile birlikte yılın her mevsimi yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. En önemli ilçelerinden biri olan Ünye, köklü tarihinin yanı sıra oksijen kaynağı olan piknik alanları ve geniş plajlarıyla yaz aylarında turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Doğa içerisinde huzurla vakit geçirmek isterseniz; Turnalık Yaylası, Perşembe Yaylası ve Çambaşı Yaylası sizleri beklemektedir. Bunların yanı sıra; Boztepe, Ulugöl Tabiat Parkı, Yason Kilisesi, Çambaşı Kayak Merkezi, Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi, Yason Burnu, Ohtamış Şelalesi, Kurul Kalesi, Çiseli Şelalesi Ordu’da ziyaret edilmesi ve görülmesi gereken yerlerdir. Ordu’nun bu yerlerini, Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama firması Eco Oto Kiralama ile kendinize konforlu bir şekilde keşfe çıkın. Doğası ve tarihi dokusunun yanında Ordu, birbirinden leziz yemekleriyle de ayrı bir öneme sahiptir. Karadeniz mutfağının batı lezzetleriyle karşımıza Ordu’da; Bezelye Kayganası, Soslu Patlıcan, Pazı Mücveri, Mısırlı Yarmalı Aş, Sakarca Mıhlaması, Pancar Diblesi, Keşkek, Fırın Fasulyesi, Etli Pancar Sarması, Un Helvası, Hamsi Köftesi, İçli Tava, Isırgan Çorbası, Karalahana Çorbası, Galdirik Kavurması, Zetiyani, Bileki Ekmeği, Pancar Döşemesi, Ordu Yağlısı, Gürcü Kavurması, Mısır Çorbası, Gendeme Çorbası, Pekmez Yağlaşı Tatlısı gibi Ordu mutfağına zenginlik katan yöresel lezzetlerle karşılanırsınız. Karadeniz’in incilerinden bir tanesi olan Ordu’da tarihi yapısı, doğası ve nefis yemekleriyle unutulmayacak bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz; Or-Gi Havalimanı’nda yer alan Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama hizmeti olan Eco Oto Kiralama şirketinden rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayınız.

Ordu جيرسون تأجير السيارات

أحدث طراز وسيارات تأجير جيدة الصيانة مع تأمين شامل معك في Ordu جيرسون location مع ضمان www.ecocar.com.tr. Ordu جيرسون هو العنوان الذي لا غنى عنه لخدمات تأجير السيارات www.ecocar.com.tr

مدونة

Ordu جيرسون
Ordu جيرسون
يمكنك إجراء معاملات حجز وحجز سيارات Ordu Giresun Airport عبر الإنترنت على صفحتنا. قم بزيارة صفحتنا للحجز عبر الإنترنت.
Whatsapp Telefon