Ankara Car Rental Companies: How Can You Find the Best Service?

Ankara Car Rental Companies: How Can You Find the Best Service?
Aqua Vega Akvaryum, Ankara ilinin Mamak ilçesinde yer almaktadır. Denizi bulunmayan Ankara ile dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşayan her türden deniz canlısını bir araya getiren bir yapıdır. Ankara'ya denizi getiren ve yüzlerce canlı türüne ev sahipliği yapan bu mekanı ziyaret etmek isterseniz; Ankara Araç Kiralama hizmeti olan Ecocar' dan rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayınız. 
Aqua Vega Akvaryum, Avrupa'nın ikinci, Türkiye'nin ise en büyük tünel akvaryumu olma özelliğine sahiptir. 21 bölümden oluşan bu devasa akvaryumun inşası bir yılda tamamlanmıştır. 5 am metrekarelik bir alan üzerine kurulmuştur ve 23 Nisan 2012 yılında ziyaretçilerini ağırlamaya başlamıştır. 
Aqua Vega Akvaryum içerisinde; onlarca tatlı ve tuzlu su canlısı, 30'a yakın türde sürüngen ziyaretçilere sergilenmektedir. Ayrıca akvaryum içerisinde Çankırı'da yer alan tuz mağaza paaage oluşturulmuş olan tuz mauhouse da ziyaretçilerini ağırlamaktadır. 
Aqua Vega Akvaryum, 2 katlıdır ve ilk katında; adrenaline dünyası, tuz mağaza paaage, dalış okulu, pet shop, akvaryumlar, fotoğraf çekim bölümleri, koi balıkları, akvaryum restaurant, deniz kabukları müzesi, cafe ve hediyelik eşyalar yer almaktadır. 
Akvaryumun ikinci katında ise; tünel akvaryum, amfi alanı, dokunma havuzu ve aqua cafe bulunmaktadır. Aqua Vega Akvaryum tankı toplamda 3,5 milyon liter su kapasitelidir. Akvaryumda 11.500 balık ve omurgasız hayvan ile 120 adet de sürüngen yer almaktadır. 
Mamak'ta Yeme - Içme Mekanları
Ankara seyahatlerinizde gezinize lezzetli kısa bir mola vermek isterseniz; Levent Pasta&Cafe, Adana Dürümcüsü, 18 Örnek Kebap Salonu, Özler Pide Kebap, Doyum Pide Kebap, Art Kebap Sofrası, Mevlana Pide Kebap, Gençler Et ve Kahvaltı Ürünleri, Urfa Lahmacun, Figen Cafe& Patisserie Tattaze Bakery&Patisserie, Centilmen Piknik Restaurant gibi işletmelerle deneyiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Mamak'ta Konaklama Mekanları
Mamak'ta merkezde bulunan; Taç Hotel, Otel Mithat, Otel Evren, Yavuz Hotel, Madi Inci Hotel, Verda Hotel, Grand Belli Hotel, Nobel Hotel, Hotel Ankatra, New Park Hotel, Hotel Klasman, Öz Altın Başak Otel işletmelerinden birini tercih ederek konforlu bir şekilde gününüzü sonlandırabilirsiniz.
Günlük Araç Kiralama Seçenekleri ile Aqua Vega Akvaryum Nerededir ve Nasıl Gidilir?
Aqua Vega Akvaryum, Ankara ilinin Mamak ilçesinde bulunmaktadır. Mamak ile Ankara Esenboğa Havalimanı arası 39 km uzaklıktadır.
Aqua Vega Akvaryum gezinize, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Ankara Tunus Caddesi'nde bulunan Eco Oto Kiralama şirketinden faydalanacağınız Araç Kiralama Ankara ve Ankara Avis hizmeti ile kolayca ulaşabilirsiniz. 
Ecocar Araç ve Filo Kiralama şirketi, profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini ilk sırada bulundurması sebebiyle tercih edilen kurumsal Ankara Oto Kiralama firmaları arasında yerini almaktadır. 
Aylık Araç Kiralama Ankara ve Ankara Rent A Car hizmetlerini Ecocar ile en konforlu şekilde elde etmek için rezervasyonlarınızı; ofislerimiz, www.ecocar.com.tr web sitemiz veya 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizden gerçekleştirebilirsiniz. 
Müteri Hizmetleri 7/24;
0850 307 8050
[email protected] .
You may be interested
 • Far from the City Close to Nature Tekke Mountain Nature Park
  Tekke Mountain Nature Park is located in Beypazarı, the touristic district of the capital Ankara province. Tekke Mountain Nature Park is located 15 km from the district centre.
 • Lebedos Ancient City
  Lebedos Ancient City, which you will reach with Rent a Car Izmir, is one of the 12 Ionian cities. It is located in Seferihisar district of Izmir province. BC. It was founded in the 7th century.
 • Salt Lake
  Tuz Lake, which you will reach with Ankara Car Hire; It is located at a point where the borders of Ankara, Konya and Aksaray provinces intersect. Salt Lake is very close to Şereflikoçhisar district of Ankara
 • Soke Doganbey Village
  İzmir Araç Kiralama hizmeti ile kolayca ulaşabileceğiniz Söke Doğanbey Köyü; Aydın ili Söke ilçesine 30 km uzaklıktadır. Doğanbey küçük, sakin, huzurlu bir köydür. Tarihi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanmaktadır. 1924 yılındaki mübadeleye kadar Rumların yaşadığı bir köydü.
 • Metropolis Ancient City
  Metropolis Ancient City, which you will reach in a comfortable and affordable way in terms of Izmir Car Rental Prices, is located in Torbalı district of Izmir province. The ancient city of Metropolis is an important city where excavations continue even today and its val...
Whatsapp Telefon