Hakkımızda

ECO Car Türkiye'nin bir çok ilinde hizmet veren Rent A Car firmasıdır. Araç kiralama hizmetlerinde uzun yıllar kurumsal ve bireysel çözümler üreten şirketlerimiz, müşterileriyle oluşturduğu güven dolu bir iletişim sayesinde günümüze dek başarıyla hizmetlerini vermeyi başarmıştır.

Araçlarımızın periyodik bakımları eksiksiz olarak tamamlanarak hizmete sunulur. Şöförlü ve şöförsüz 7/24 hizmet veren şirketlerimiz, kalite ilkelerine sıkı bir şekilde bağlı kalarak tüm personeli ile değerli müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tatil planlarınızda gidiş ve dönüşlerin profesyonelce planlanması tatil programlarının en önemli aşamasıdır. Bu sebeple araç filomuzda ihtiyacınız olabilecek bir çok farklı modele yer verdik. İhtiyacınız olan konforlu ve son model araçlarımızda bir çok donanım ve fonksiyon mevcuttur.
Keyifli bir tatil deneyimi yaşamak ve seyahatlerinizi güvenle yapmak için periyodik muayenesi tam yapılmış, sigortalı araçlarımız her zaman hizmetinizdedir.

Ulaşım ve seyahatlerinizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak araç filomuzda ek hizmetlerde mevcuttur. GPS, ŞÖFÖR, BAVUL, TERCÜMAN gibi ihtiyaçlar firmamız tarafından temin edilir. Seyahat aşamasında karşılaşacağınız sorunları en aza indirmek için profesyonel hizmetler sunar.

Eco OCar hizmetlerinin kalitesini anlamanızın tek yolu bizden araç kiralayarak bu konforlu hizmetin tadını çıkarmak. Şirketimiz, araçlarımız ve diğer konular hakkında sormak istediklerinizi müşteri hizmetlerimizle iletişim kurarak sorabilirsiniz.

Whatsapp Telefon