Blog

 • Tekke Dağı Tabiat Parkı, başkent Ankara ilinin turistik ilçesi olan Beypazarı'nda yer almaktadır. Tekke Dağı Tabiat Parkı, ilçe merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.
  • Arac Kirala İzmir ile ulaşacağınız Lebedos Antik Kenti, 12 İyonya kentinden bir tanesidir. İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuştur.
  • Ankara Araç Kiralama ile ulaşacağınız Tuz Gölü; Ankara, Konya ve Aksaray illerinin sınırlarının kesiştiği bir noktada bulunmaktadır. Tuz Gölü, Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesine oldukça yakındır
 • İzmir Araba Kiralama hizmeti ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Söke Doğanbey Köyü; Aydın ili Söke ilçesine 30 km uzaklıktadır. Küçük, sakin, huzur dolu bir köydür Doğanbey. Geçmişi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanmaktadır. 1924 yılındaki mübadeleye kadar Rum halkının yaşam sürdüğü bir köydür.
 • İzmir Araç Kiralama Fiyatları bakımından konforlu ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaşacağınız Metropolis Antik Kenti, İzmir ilinin Torbalı ilçesinde yer almaktadır. Metropolis Antik Kenti, günümüzde dahi kazı çalışmalarına devam edilen ve değeri her geçen gün daha da artan önemli bir kettir.
 • Andan Menderes Oto Kiralama hizmeti ile ulaşacağınız ve M.Ö. 3. yüzyılda İzmir merkezde körfeze hakim bir konumda kurulmuş olan Kadifekale, Makedonya Kralı Büyük İskender'in isteği ile yapılmıştır.
 • Otomobil sanayinin gelişmesi ile günümüzde ulaşım çok kolay hâle gelmiştir. Ulaşımda kolaylık sağlaması otomobillerin çok tercih edilmesini sağlamıştır. Ancak bu yoğunluk da trafik, hava kirliliği, gürültü ve görüntü kirliliği gibi sorunlara mâl olmuştur. Ancak bunlar insan hayatının yanında ufak tefek sorunlar olarak bilinmektedir.
 • Roma imparatorluğunda kullanılan trafik tabela çeşitleri sürücülerin sürekli karşılaştığı ve uymak zorunda oldukları işaretlerdir. Her işaretin bir anlamı vardır. Fakat trafik dışında farklı alanlara konulan, çoğu kişinin henüz karşılaşmadığı trafik levhaları mevcuttur.
 • Kurulduğu günden bu yana en kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getiren Trabzon, Ankara ve İzmir Araç Kiralama firmamız, sektör içerisinde bulunan firmalar arasında lider konumda yer almaktadır. Araç kiralama hizmetleri, araca ihtiyacı kişilerin daha çok tercih ettiği ve özel hizmetler olduğundan pek çok kişi için önemli bir yere sahip olmaktadır. Oto kiralama hizmetlerinde en doğru adres olan firmamız bünyesinde çalışan işinin ehli uzman ekibimiz ve en son sistem modern araçlar ile en güvenli hizmetler ayağınıza kadar gelmektedir.
Whatsapp Telefon