Ankara Esenboğa Havalimanı Rent a Car ve Araç Filo Kiralama Hizmetleri

Ankara Esenboğa Havalimanı Rent a Car ve Araç Filo Kiralama Hizmetleri
Türkiye’nin başkenti olan Ankara’da yer alan Esenboğa Havalimanı (ESB) uluslararası büyük Havalimanı olarak ön plana çıkmaktadır. Şehir merkezine 28KM mesafe ve 25 dakika ulaşım sürmektedir. Araç Kiralama Ankara ve Rent a Car Ankara sektörü içerisinde firmalar arasında Cande Rent a Car şirketi öncü firmalar arasında yerini almaktadır.

Ankara Esenboğa Havalimanı 1955 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Esenboğa Havalimanı Türkiye’nin iç ve dış hatlarını bir arada bulunduran ilk havalimanı özelliğini almıştır. Ülkenin en büyük beşinci Havalimanı olmaktadır. Yılda yaklaşık 8,5 milyon kişinin yolculuk yaptığı ve birçok milletvekili ve bürokratların tercih ettiği Havalimanı olması ile tercih edilmektedir.

Esenboğa Havalimanı içerisinde 2 adet 3750M uzunluğunda asfalt pist bulunmaktadır. Kendine özgü tasarımıyla 182 bin metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Havalimanı, uluslararası standartlara sahip olmaktadır. Misafirlerine bekleme süresinde, rahat ve keyifli geçmesi için sunduğu konforlu imkanları ile adından oldukça söz ettirmektedir.

Ankara Esenboğa Havalimanı Araç Kiralama Firma Bilgileri?
Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde bulunan Ankara Oto Kiralama ve Ankara Rent a Car firmalar arasından, Cande Rent a Car şirketi 1993 yılından itibaren siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonel ve deneyimli personelleri ile birlikte ilk günkü heyecanla hizmetlerini sürdürmektedir.

Cande Rent A Car şirketi, Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde yer alan Avis ve Garenta gibi kurumsal şirketler arasında yerini almaktadır. Sektörün lider firmaları içerisinde kurumsal işleyişi ile uzun yıllardır  Araç ve Filo Kiralama hizmetlerini kaliteli hizmet vermektedir. Avantajlı uygun fiyatları, geniş araç yelpazesi ile ulaşımınızı sağlaması ile zaman kaybınızı minimuma indirmektedir.

Konforlu ve güvenilir yolculuğunuza başlamak için online rezervasyon seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Cande Rent a Car uluslararası standartları ile kusursuz hizmet vermektedir.

Ankara Araç Kiralama şirketleri içerisinde bulunan Cande Rent a Car, hızlı şekilde zamanınızı verimli kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Güler yüzlü personelleri ile Rent a Car hizmeti veren Cande Rent a Car, geniş filosu ile günlük, haftalık ve aylık periyotlar olarak Oto Kiralama hizmeti vermektedir. Segment araçları ile talep ve isteklerinizi sorunsuz şekilde karşılamaktadır.

Cande Rent a Car, tüm araçları teslim edilmeden önce genel bakımdan geçirilmektedir. Keşifleriniz, aile ve akraba ziyaretleriniz, tatil ve turistlik gezileriniz de yolda kalmak gibi sorunlarınızın önüne geçmektedir.

Ankara – İzmir – Trabzon – Or-Gi Havalimanı ve merkez şube ofisleri ile Araç Kiralama ve Rent a Car hizmetinin keyfini sürmeniz kalır.

Ulaşım sorununuzu tamamen ortadan kaldırmanız için Cande Rent a Car firması ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alabilirsiniz. Anında çözüm ortağınız olması ve hızlı şekilde ulaşımınızı gerçekleştirmesi sector de öncü haline getirmiştir.
İlginizi Çekebilir
 • Şehirden Uzak Doğaya Yakın Tekke Dağı Tabiat Parkı
  Tekke Dağı Tabiat Parkı, başkent Ankara ilinin turistik ilçesi olan Beypazarı'nda yer almaktadır. Tekke Dağı Tabiat Parkı, ilçe merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.
 • Lebedos Antik Kenti
  Arac Kirala İzmir ile ulaşacağınız Lebedos Antik Kenti, 12 İyonya kentinden bir tanesidir. İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuştur.
 • Tuz Gölü
  Ankara Araç Kiralama ile ulaşacağınız Tuz Gölü; Ankara, Konya ve Aksaray illerinin sınırlarının kesiştiği bir noktada bulunmaktadır. Tuz Gölü, Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesine oldukça yakındır
 • Söke Doğanbey Köyü
  İzmir Araba Kiralama hizmeti ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Söke Doğanbey Köyü; Aydın ili Söke ilçesine 30 km uzaklıktadır. Küçük, sakin, huzur dolu bir köydür Doğanbey. Geçmişi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanmaktadır. 1924 yılındaki mübadeleye kadar Rum halkının yaşa...
 • Metropolis Antik Kenti
  İzmir Araç Kiralama Fiyatları bakımından konforlu ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaşacağınız Metropolis Antik Kenti, İzmir ilinin Torbalı ilçesinde yer almaktadır. Metropolis Antik Kenti, günümüzde dahi kazı çalışmalarına devam edilen ve değeri her geçen gün daha da arta...
Whatsapp Telefon