Trabzon Havalimanı Rent a Car ve Araç Filo Kiralama Hizmetleri

Trabzon Havalimanı Rent a Car ve Araç Filo Kiralama Hizmetleri
Karadeniz Bölgesinin Doğu Karadeniz bölümünde, Trabzon ilinin Karadeniz’e kıyısı bulunur. Doğu Karadeniz Dağları ile Karadeniz sahili arasında yer almakta olan Trabzon yüz ölçümü açısından az bir alanı kaplamaktadır.

Güneyinde Bayburt ve Gümüşhane, batısında Giresun, doğusunda Rize şehirlerine komşudur. Trabzon, Samsun’dan sonra Karadeniz Bölgesinin ikinci büyük şehri konumundadır. Trabzon ilinde hizmet veren uluslararası Havalimanı olan Trabzon Havalimanı (TZX) 1957 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Trabzon Havalimanı 2.640x45 metrelik bir piste sahiptir. Şehir merkezine en yakın Havalimanı arasında yer almaktadır. Merkeze uzaklığı 6 kilometredir.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Firma Bilgileri?

Trabzon Havalimanı, Giresun, Rize gibi yakın şehirlerin de yolcusunu taşımaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşımınızı sağlamınız için Eco Oto Kiralama Araç ve Filo Kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Eco Oto Kiralama 30 yıllık hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini Trabzon Havalimanı içerisinde kurumsal işleyişi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonel ve deneyimli ekip çalışanları ile birlikte geniş Araç Filo hizmetlerinin olması sayesinde istenilen ve beklenen kaliteyi sizlere sunmaktadır.

Araç Kiralama ve Rent a Car sektörü içerisinde Trabzon – İzmir – Ankara – Ordu ve Giresun şehirlerinde bulunan Havalimanı ve merkez şube ofisleri ile avantajlı fiyat seçenekleri sunmaktadır. Havalimanı içerisindeki konumu itibari ile Avis ve Garenta gibi kurumsal şirketlerin arasında yer alarak sektörün öncüleri içerisine adını yazdırmıştır.

Müşteri portöfüyünün Araç Kiralama ihtiyaçlarını karşılama da en iyi şekilde çözüm sunan, uzun yıllara dayanan, kalıcılığı ile müşteri memnunniyetini esas bilmektedir.

Eco Oto Kiralama, sürekli yenilenen Araç marka ve model seçenekleri ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet ve öneri sunmaktadır.

Fark ve değer yaratan Eco Oto Kiralama, rakiplerinin de örnek aldığı güçlü markaları geniş Filo Kiralama seçenekleri ile Araç Kiralama sektöründe fark yaratmaktadır.

Eco Oto Kiralama uluslararası standartlarda olup, kurumsal anlamda faaliyet gösterip kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir.

Trabzon Araç Kiralama şirketleri içerisinde bulunan Eco Oto Kiralama günlük, haftalık ve aylık transfer hizmetleri olarak tüm organizasyonları müşterisine kaliteli hizmet garantisi ile sunmaktır.
İlginizi Çekebilir
 • Tarihi Bakırcılar Çarsısı – Tarihi Kültür
  Doğu Karadeniz Bölgesinin en önemli ticaret ve kültür şehri olan, bölgedeki zengin bakır yataklarından elde edilen bakır, Trabzon atölyelerinde işlenmektedir. Geleneksel olarak bakır, ortaçağdan itibaren bronz ve pirinçten mutfak kaplarıyla, çeşitli eşya yapımına devam ...
 • Bolaman Kalesi (Bolaman Castle) – Fatsa Ordu
  Ordu ilinin Fatsa ilçesinde bulunan Bolaman Kalesi, 9KM uzaklıkta yaklaşık 16 dakika ulaşım mesafesindedir. Ordu Araç Kiralama ve Ordu Rent a Car firmaları içerisindeki Eco Oto Kiralama ile konforlu araçlarını tercih edebilirsiniz. Ordu, fındık ve balıkçılığı ile ünlü ...
 • Çeşme Kalesi - Tarihi Kültür (İzmir)
  İzmir ilinin batı bölümünde Urla da bulunmaktadır. Doğusunda Karaburun, Ege denizinin güneyinde yer almaktadır. Çeşme ilçesi içerisinde birçok güzellikleri barındırmakta, tarihe meraklı olan kişilerin severek gezebileceği alanlardan birisi de Çeşme Kalesi olmaktadır.
 • Torul Kalesi Tarihçesi / Kültür Portalı
  Gümüşhane ilinin batısında yer alan Torul ilçesi, kuzeyinde Trabzon, güneybatısın da Giresun, batıda Kürtün ve güneyinde Şiran ile komşu konuma sahiptir. Dağlık arazi yapısı ile denizden yüksekliği 950M ilçenin yüzölçümü 1049km² olmaktadır. Trabzon Havalimanı içerisind...
 • Teos Antik Kenti – Tarihi Kültür
  M.Ö. 6.Yüzyıl da ticari ilişkilerin izleri görülmektedir. Antik Kent, eski Mısır dönemine kadar uzanmaktadır. Teos Antik Kenti, yerli halkı Karlar tarafından oluşturulmuştur. Teos Antik Kenti, coğrafi konumundan dolayı ticari önemi ile önem arz etmiştir.
Whatsapp Telefon