Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti ile Köşe Bucak Trabzon Keşfi

Doğu Karadeniz Bölgesi’nin incisi olarak ün yapmış olan Trabzon, yemyeşil doğası ile yerli ve yabancı ziyaretçilerini kendisine hayran bırakmaktadır. Karadeniz seyahatlerinizde mutlaka görmeniz gereken şehirlerden bir tanesidir. Bu her yönüyle keşfedilmeyi bekleyen şehri tepeden tırnağa keşfetmek, dik yokuşlarını tırmanmak ve hatta yemyeşil yaylalarında oksijen depolamak için şahsi bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyacınızı da Trabzon Havalimanı içerisinde yer alan Trabzon Havalimanı Araç Kiralama hizmeti olan Eco Oto Kiralama ile iletişime geçerek giderebilirsiniz. Bu sayede Trabzon’da yer alan onlarca turistik güzelliği gönlünüzce gezebilirsiniz. Trabzon’un engebeli arazisine uygun olan aracınızla birlikte Sümela Manastırı, Uzungöl, Balıklıgöl, Sera Gölü, Kayabaşı Tabiat Parkı, Hıdırnebi Yaylası, Çalköy Mağarası, Sazalan Yaylası ve Erikbeli Yaylası, Haldizen Yaylası, Sultan Murat Yaylası, Kacet Yaylası, Trabzon Ayasofya Müzesi, Atatürk Köşkü, Trabzon Kalesi, Küçük Ayvasıl Kilisesi, Çarşı Camii, Boztepe, Pazarcık Milli Parkı, Os Şelalesi, Tepeköy Kalesi, Üçpınar Yaylası, Doğu Gözaçan Kültür Parkı, Beşikdağı Tepesi, Karadağ Yaylası, Fol Deresi, Beşikdağı Tabiat Parkı, Akçaabat Ortamahalle gibi pek çok bölgeyi ziyaret edebilirsiniz.

Kültürel Değerleriyle Ön Plana Çıkan Bir Şehir: Trabzon

Trabzon sadece gezilip görülecek yerleriyle değil aynı zamanda kültürel değerleriyle de ön plana çıkan bir şehirdir. Halk oyunları, el sanatları, yemek kültürü gibi pek çok değere sahip olan Trabzon’un bu değerlerini de yerinde keşfetmek isterseniz Trabzon Havalimanı Araç Kiralama hizmeti Eco Oto Kiralama ile rezervasyonunuzu kolayca oluşturabilirsiniz. Gümüş ve altın hasır bilezik; telkari tekniğiyle süs eşyaları; bakırcılık; taş işlemeciliği ve özellikle eski evlerde üzerinde ateş yanan ve yanan ateşin ısıtmasıyla oluşan ısı ile ekmek pişirmeye yarayan yuvarlak şekilli taş bir tekne olan pileki üretimi; ahşap işçiliği; dokumacılık ve birkaç eski usta tarafından üretimine devam edilen tarihi Sürmene bıçakçılığı başlıca el sanatları arasında yer almaktadır. Trabzon'da halk oyunları denilince akla doğrudan horon, bıçak oyunu ve kolbastı gelmektedir. Trabzon’u ve Trabzon halkını en güzel şekilde tanımanın yolu, yöre türkülerine ve oyunlarına candan kulak vermekten geçmektedir. Bu unsurlar, Trabzon halkının yiğitliğini, cömertliğini, çevikliğini yansıtan unsurlardır. Kemençe ile horonun muazzam uyumu sizleri de kendinizden alarak ritme ayak uydurmanızı sağlayacaklardır. Kuymak, Akçaabat Köftesi, Turşu kavurması, Trabzon pidesi, Hamsi ve balık çeşitleri, Kara lahana sarması ve lahana yemekleri, Laz böreği ile Hamsiköy sütlacı, Hamsi Çorbası, Isırgan Çorbası, Palamut Dolması, Hamsili Pilav, Guliya, Kukuca, Sarambula, Tomara Kızartması, Laz Helvası, Gongoş Dolması, Hodan Böreği, Pepeçura Trabzon'a gelip tadına bakılmadan dönülmeyecek tatlar arasındadır. Trabzon'a ait yöresel eşyaların satışı yapılan yerler arasında başlıca olarak; Kemeraltı Çarşısı, Avrasya Hanımeli Çarşısı (Eski Rus Pazarı olarak bilinmektedir.), Semerciler ve Bedesten bulunmaktadır. Trabzon'un bu mekanları tarihi özellikleriyle de ön plana çıkmaktadır.

Eco Oto Kiralama ile Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Trabzon Havalimanı ve aynı zamanda Ortahisar (merkez)'da bulunan Rent A Car ve Trabzon Araç Kiralama hizmetleri ile Trabzon firmaları içerisinden Eco Oto Kiralama şirketi, birçok yönden Doğu Karadeniz bölgesinin incisi olan Trabzon gezinizde sizlere konforlu bir seyahat olanağı sağlamaktadır. Ekonomik, Orta, Lüx, Arazi - Suv ve Van sınıf araç seçenekleriyle kendinize en uygun aracı seçerek Eco Oto Kiralama firması ile Trabzon Havalimanı Araç Kiralama ihtiyacınızı giderip tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz.   Sektör içerisinde kurumsal firmalara ismini yazdırmış olan ve profesyonel ve deneyimli ekibi ile Trabzon Eco Oto Kiralama firması seyahatlerinizde sizlere konforlu ve güvenilir Avis hizmeti sunmaktadır.

Trabzon Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Trabzon Havalimanı lokasyonunda www.ecocar.com.tr güvencesiyle sizlerle, Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.ecocar.com.tr

Blog

Trabzon Havalimanı
Trabzon Havalimanı
Trabzon havalimanı araç kiralama hizmetimiz ile Trabzon da bütçenize en uygun aracı kolaylıkla bulun ve kiralayın.
Whatsapp Telefon