Ankara Araç Kiralama İle Tatil Planlarınızı Özelleştirin

Ankara Araç Kiralama İle Tatil Planlarınızı Özelleştirin
Ankara Araç Kiralama ile ulaşacağınız Gordion Müzesi, Ankara ilinin Polatlı ilçesinde ve Gordion Antik Kenti içerisinde yer almaktadır. Gordion Müzesi, ilk olarak 1963 senesinde kurulmuştur. 1990'lı yıllarda, müzeye çok sayıda laboratuar, görüntü ve bilgilendirme odaları ile teşhir odaları ilave edilmiştir. 
Gordion Müzesi'nde sergilenmekte olan eserler, kronolojik bir sıraya göre sergilenmektedir. Müzede her dönem, karakteristik bir eşya ile sembolize edilmektedir. Gordion Müzesi'nde sergilenen eserler, Eski Tunç Devri, Orta ve Genç Tunç Çağı ile Frig dönemine kadar tarihlenmektedir. Bu dönemlere ait olan çanak, çömlekler, kabartma eserler, demir malzemeler, cam mühürler, baskılar müzede sergilenmektedir. Ayrıca M.Ö. 4 bin ve M.Ö. 2 bin yıllarına ait olan sikkeler ile seramik ürünler de müzede sergilenen diğer eşyalardandır. Ankara’daki tüm mekanlara Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde hizmet veren Ecocar Kiralama ile kolayca ulaşabilirsiniz.
Ankara Araç Kiralama ile Ulaşacağınız Ankara'da Konaklama Nasıl Yapılır?
 Ankara'da yapacağınız tarihi ve doğa gezilerinizde gün sonunda yorgunluğunuzu atıp konforlu bir şekilde dinlenebileceğiniz konaklama imkanlarına bölgede bulunan konaklama hizmetlerinden faydalanarak ulaşabilirsiniz. Bunlar arasında; JW Marriott Hotel Ankara, Sheraton Ankara Hotel&Convention Center, Ankara HiltonSA, Ataköşk Hotel, Radisson Blu Hotel ve Altınel Ankara Hotel&Convention Center işletmelerinden birini tercih ederek konforlu bir şekilde gününüzü sonlandırabilirsiniz. 
Ankara Araç Kiralama Hizmeti ile Ankara Gordion Antik Kenti Nerededir ve Nasıl Gidilir?
4 bin yıllık bir tarihe ev sahipliği yapan Gordion Müzesi, Ankara ilinde Polatlı ilçesi sınırlarında bulunan Yassıhöyük Köyü'nde yer almaktadır. Ankara merkezine 94, Polatlı ilçesine ise 29 km uzaklıktadır.
Gordion Müzesi gezinize, Ankara Esenboğa Havalimanı ve Ankara Tunus Caddesi'nde bulunan Ecocar Ankara Araç Kiralama şirketinden faydalanacağınız Araç Oto Ankara ve Avis hizmeti ile kolayca ulaşabilirsiniz. 
Ecocar Araç ve Filo Kiralama şirketi, profesyonel ekibi ile müşteri memnuniyetini ilk sırada bulundurması sebebiyle tercih edilen kurumsal Ankara Araç Kiralama firmaları arasında yerini almaktadır. 
Ankara Araç Kiralama ve Ankara Rent A Car hizmetlerini Ecocar ile en konforlu şekilde elde etmek için rezervasyonlarınızı; ofislerimiz, web sitemiz veya 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerimizden gerçekleştirebilirsiniz. www.ecocar.com.tr
Müşteri Hizmetleri 7/24;
0850 307 0850
[email protected]
İlginizi Çekebilir
 • Şehirden Uzak Doğaya Yakın Tekke Dağı Tabiat Parkı
  Tekke Dağı Tabiat Parkı, başkent Ankara ilinin turistik ilçesi olan Beypazarı'nda yer almaktadır. Tekke Dağı Tabiat Parkı, ilçe merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.
 • Lebedos Antik Kenti
  Arac Kirala İzmir ile ulaşacağınız Lebedos Antik Kenti, 12 İyonya kentinden bir tanesidir. İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuştur.
 • Tuz Gölü
  Ankara Araç Kiralama ile ulaşacağınız Tuz Gölü; Ankara, Konya ve Aksaray illerinin sınırlarının kesiştiği bir noktada bulunmaktadır. Tuz Gölü, Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesine oldukça yakındır
 • Söke Doğanbey Köyü
  İzmir Araba Kiralama hizmeti ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Söke Doğanbey Köyü; Aydın ili Söke ilçesine 30 km uzaklıktadır. Küçük, sakin, huzur dolu bir köydür Doğanbey. Geçmişi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanmaktadır. 1924 yılındaki mübadeleye kadar Rum halkının yaşa...
 • Metropolis Antik Kenti
  İzmir Araç Kiralama Fiyatları bakımından konforlu ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaşacağınız Metropolis Antik Kenti, İzmir ilinin Torbalı ilçesinde yer almaktadır. Metropolis Antik Kenti, günümüzde dahi kazı çalışmalarına devam edilen ve değeri her geçen gün daha da arta...
Whatsapp Telefon