Ankara Araç Kiralama Rehberi: En İyi Rent A Car Seçenekleri

Ankara Araç Kiralama Rehberi: En İyi Rent A Car Seçenekleri
Ankara Araç Kiralama hizmeti sayesinde kolayca ulaşacağınız Atatürk Evi, Mustafa Kemal Atatürk'ün Selanik'te doğduğu evin bir kopyası şeklinde Ankara'da Atatürk Orman Çiftliği arazisine inşa edilmiş olan bir müzedir. 10 Kasım 1981 tarihinde törenle ziyarete açılmıştır.
Taş merdivenli bir kapıdan binaya giriş yapılmaktadır. Binanın giriş katında kiler ve hizmetçi bulunmaktadır. 2. katına gelindiğinde; sofa, mutfak, oturma ve misafir odası sizi karşılamaktadır. Müzenin 3. katında ise; sofa, Atatürk Odası ve Atatürk'ün kişisel eşyalarının yer aldığı Müze odası bulunmaktadır. 
Mustafa Kemal Atatürk'ün Selanik'teki evinin bir kopyası inşa edilirken gerçeğinin ölçülerine tamamen sadık kalınmıştır ve müze, orijinal halindeki tüm özellikleri taşımaktadır. Selanik’i Ankara’ya taşıyan bu müzeyi Ankara Araç Kiralama hizmeti ile kolayca ziyaret edip kendinizi Ulu Önder’in doğmuş olduğu evde hissedebilirsiniz.
Ankara Araç Kiralama Hizmetiyle Ankara'da Yeme İçme Mekanları Nelerdir?
Ankara seyahatlerinizde gezinize lezzetli kısa bir mola vermek isterseniz; Liva Pastanesi, Boğaziçi Lokantası, Efsane Profesör Sadık Usta, Meşhur Tavacı Recep Usta, Tarihi Mutfak Lokantası, Masabaşı Kebapçısı, Meşhur Özçelik Aspava gibi işletmelerle deneyiminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Ankara'da Konaklama Mekanları
Ankara'da merkezde bulunan; Hotel Kayra, Hotel Cinnah, Otel Evren, Verda Hotel, İsmira Otel Ankara, Ataköşk Hotel, Altınel Ankara Hotel&Convention Center, Tunalı Hotel ve Hotel 2000 işletmelerinden birini tercih ederek konforlu bir şekilde gününüzü sonlandırabilirsiniz.
Ankara Araç Kiralama ile Atatürk Evi Nerededir ve Nasıl Gidilir? 
Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde ve Ankara Tunus Caddesi üzerinde bulunan Ankara Oto Kiralama ve Ankara Rent A Car firmaları arasından, Ecocar Ankara Araç Kiralama şirketi profesyonel ve deneyimli personelleri ile birlikte ilk günkü heyecanla siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
Ankara Atatürk Evi ile Ankara Esenboğa Havalimanı arası 41 km mesafededir. 
Ecocar Rent A Car şirketi, Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde yer alan Avis ve Garenta gibi kurumsal şirketler arasında yerini almaktadır. Ankara Araç ve Filo Kiralama sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ankara Oto Kiralama hizmeti geniş Filo çeşitliliği, güler yüzlü personel karşılaması ve avantajlı fiyat seçenekleri ile Ankara Araç Kiralama, Rent A Car Ankara hizmetini sunmaktadır.
Ankara seyahatleriniz için Ecocar Araç Kiralama şirketinin Araç ve Filo Kiralama hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneği ve her sınıfa uygun araç çeşitleri için Ankara Tunus Caddesi veya Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde bulunan ofislerimizden, www.ecocar.com.tr internet adersimizden veya 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri 7/24;
0850 307 0850
[email protected]

İlginizi Çekebilir
 • Şehirden Uzak Doğaya Yakın Tekke Dağı Tabiat Parkı
  Tekke Dağı Tabiat Parkı, başkent Ankara ilinin turistik ilçesi olan Beypazarı'nda yer almaktadır. Tekke Dağı Tabiat Parkı, ilçe merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.
 • Lebedos Antik Kenti
  Arac Kirala İzmir ile ulaşacağınız Lebedos Antik Kenti, 12 İyonya kentinden bir tanesidir. İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuştur.
 • Tuz Gölü
  Ankara Araç Kiralama ile ulaşacağınız Tuz Gölü; Ankara, Konya ve Aksaray illerinin sınırlarının kesiştiği bir noktada bulunmaktadır. Tuz Gölü, Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesine oldukça yakındır
 • Söke Doğanbey Köyü
  İzmir Araba Kiralama hizmeti ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Söke Doğanbey Köyü; Aydın ili Söke ilçesine 30 km uzaklıktadır. Küçük, sakin, huzur dolu bir köydür Doğanbey. Geçmişi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanmaktadır. 1924 yılındaki mübadeleye kadar Rum halkının yaşa...
 • Metropolis Antik Kenti
  İzmir Araç Kiralama Fiyatları bakımından konforlu ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaşacağınız Metropolis Antik Kenti, İzmir ilinin Torbalı ilçesinde yer almaktadır. Metropolis Antik Kenti, günümüzde dahi kazı çalışmalarına devam edilen ve değeri her geçen gün daha da arta...
Whatsapp Telefon