KİRALIK ARAÇLARDA KM SINIRI NEDİR?

KİRALIK ARAÇLARDA KM SINIRI NEDİR?
Araç ve Filo Kiralama sektöründe otomobil kiralayarak birçok işinizi halledebilirsiniz. İster şehir içi iş seyahatleriniz de ister tatil gezileriniz de Araç Kiralama firmaları tarafından otomobil tedarik edilmektedir.


Son zamanların merak konusu haline gelen ''Kiralık Araçlarda Kilometre Sınırı Var Mı?'' sorusu, çoğu müşteri tarafından araştırılmaktadır. Kiraladığım araç ile istediğim yere gidebilir miyim? gibi sorularınıza Eco Oto Kiralama şirketi Ankara Araç Kiralama firması olarak yanıt vermektedir. Filo ve Araç Kirala hizmetini, ekonomik ve lüks grup araç segmentleri ile müşterisine uygun araç seçimi sunmaktadır.

Araç Kiralama Kullanım Süresi Belirtilmeli

Araç Kiralama da öncelikle yapmanız gereken, kiralayacağınız aracı kaç gün kullanacağınızı belirlemektir. Kilometre sınırları gün bazında değişiklik göstermektedir. Güne düşen kilometre sınırınız ile kiraladığınız gün çarpılarak, toplam kullanabileceğiniz kilometre sınırını ortaya çıkarmaktadır. Oto Kiralama şirketleri, günümüzde artık kilometre sınırı uygulamaktadır.


Kilometre sınırı sizin ihtiyacınızı karşılayabilmesi önemlidir. Bu yüzden ihtiyacınız olan kilometreyi belirleyerek şartlarınıza uygun Rent a Car hizmetini tercih etmelisiniz. Fakat kullanım yapacağınız kilometre sınırı fazla, gün az olabilir. Bu gibi durumda Oto Kiralama şirketleri, kilometre aşım tarifesi uygulamaktadır. Tarife üzerinden ücretlendirme sağlanacaktır.

Ankara Araç Kiralama ile Şehir Dışına Çıkabilir Miyim?

Kiralama Oto şirketleri, kilometre sınırını sizinle paylaşmaktadır. Gideceğiniz yeri kısıtlaması söz konusu değildir. Dilediğiniz noktaya seyahat etmeniz mümkündür. Aşılan kilometrelerle ilgili Kiralık Araç firması, aşım tarifesi üzerinden ücretlendirme yapacaktır.

Ankara Araç Kiralama Kilometre Aşım Bedeli Nasıl Hesaplanır?

Kiralama Araç firmaları, günümüzde kilometre sınırı koymaktadır. Belli bir kilometrenin üzerine çıkıldığında kilometre aşım bedeli talep etmektedir. Aşım bedelleri ise Rent a Car firmaları arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Aşım durumunda araç sınıfına göre ücretlendirme yapılmaktadır.

Kurumsal ve Kaliteli Kiralık Araç Şirket Bilgisi?

Kiralık Oto Ankara, Ankara Araç Kiralama ve Ankara Rent A Car alanında Eco Oto Kiralama firması hizmet vermektedir.


Yıllık, aylık, haftalık ve günlük Filo Kirala ve Araç hizmetlerini sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Kaliteli ve konforlu araç seçenekleriyle seyahatlerinizin vazgeçilmezi olmaktadır.


Eco Oto Kiralama şirketinin listesine göz atarak güvenle kiralayabilir, seyahatinizin keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir
 • Şehirden Uzak Doğaya Yakın Tekke Dağı Tabiat Parkı
  Tekke Dağı Tabiat Parkı, başkent Ankara ilinin turistik ilçesi olan Beypazarı'nda yer almaktadır. Tekke Dağı Tabiat Parkı, ilçe merkezine 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.
 • Lebedos Antik Kenti
  Arac Kirala İzmir ile ulaşacağınız Lebedos Antik Kenti, 12 İyonya kentinden bir tanesidir. İzmir ilinin Seferihisar ilçesinde yer almaktadır. M.Ö. 7. yüzyılda kurulmuştur.
 • Tuz Gölü
  Ankara Araç Kiralama ile ulaşacağınız Tuz Gölü; Ankara, Konya ve Aksaray illerinin sınırlarının kesiştiği bir noktada bulunmaktadır. Tuz Gölü, Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesine oldukça yakındır
 • Söke Doğanbey Köyü
  İzmir Araba Kiralama hizmeti ile kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Söke Doğanbey Köyü; Aydın ili Söke ilçesine 30 km uzaklıktadır. Küçük, sakin, huzur dolu bir köydür Doğanbey. Geçmişi M.Ö. 7. yüzyıla kadar uzanmaktadır. 1924 yılındaki mübadeleye kadar Rum halkının yaşa...
 • Metropolis Antik Kenti
  İzmir Araç Kiralama Fiyatları bakımından konforlu ve uygun fiyatlı bir şekilde ulaşacağınız Metropolis Antik Kenti, İzmir ilinin Torbalı ilçesinde yer almaktadır. Metropolis Antik Kenti, günümüzde dahi kazı çalışmalarına devam edilen ve değeri her geçen gün daha da arta...
Whatsapp Telefon